piątek, 10 lipca 2009

Nowy sprzęt

Dzisiaj doszła do mnie paczka... z Polski. Tak, z Polski. Tym razem był to namiot bezcieniowy i zestaw lamp. Nie potrzebowałem żadnych szczególnie mocnych lamp. Musiałem w końcu zaopatrzyć się w coś takiego, a motywacja ze strony Alicji z Figurkowa tylko przyspieszyła cały proces. Dzięki ;).


Sprzęt sprawuje się całkiem nieźle, co możecie zobaczyć w mojej najświeższej recenzji oraz na poniższych zdjęciach. Dodatkowo uzupełniłem także poprzednią recenzję Tsukaimy o kilka zdjęć. Nowe możliwości stanęły przede mną otworem, a co za tym idzie nowe pole do eksperymentów i nauki.

1 komentarzy:

P-chan pisze...

Sam nabyłem dość podobny sprzęcik co Ty w zeszłym tygodniu (czwartek), ale jeszcze do mnie paczki nie dotarły. Sam na lampy skusiłem się po tym jak zasugerowałeś mi bym oświetlił lepiej swoje nie które fotografowane figurki. A namiot tak przy okazji po przeczytaniu o pewnych "tajnikach" fotografii. Dochodząc do wniosku, że mi się również przyda, być może nie do eksperymentów (choć eksperymentuje, że światłem - na ile pozwala mi mój wysłużony Samsung), bo u siebie w mieszkaniu nie mam wybitnie miejsc do fotografowania, i zawsze się przyda.
Zobaczymy jak poradzi sobie z tym mój obecny aparat - jak kiepsko to poczekamy na nowy.


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.