środa, 25 marca 2009

Zapowiedzi

Kolejna recenzja za mną i przyszedł czas na zapowiedzi. Tym razem nie będzie to Taiga, chociaż wersję z basenu mam już na celowniku, ale złożyłem preorder na inną ciekawą figurkę.


Jest to Suzumiya Haruhi Extravaganza na podstawie plakatu do prawdziwego koncertu, który odbył się w 2007 roku. Nie będę wchodził w szczegóły, pozostawię je recenzji, natomiast bardzo mnie ciekawi jak zaprezentuje się faktycznie ta figurka w porównaniu do ogólnodostępnych zdjęć prototypu. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i że wreszcie przestanę w niej widzieć Majkę Jeżowską T_T.

Twórca: Masanori Kuroda (Max Factory)
Wydawca: Good Smile Company
Data wydania: koniec marca 2009.

Zdjęcia w tym poscie nie są mojego autorstwa.

4 komentarzy:

LauresMajere pisze...

Masz racje też mi trochę przypomina Majkę Jeżowską :) ale ma lepsze ubranie - nie tak kolorowe ^-^ i lepszą fryzurę :) myślę że nie będzie tak źle :)

tetra pisze...

Już wielokrotnie natknęłam się na tą figurkę w sklepach internetowych, ale nawet nie zwróciłam uwagi, że dopiero wyjdzie ;). Na zdjęciu faktycznie prezentuje się rewelacyjnie, jestem ciekawa czy w rzeczywistości będzie tak samo ładna. Gdzie składałeś na nią zamówienie?
P.S.: Figma dotarła do mnie wczoraj. Na szczęście jest to oryginalny produkt z naklejką Kodakawy ^^.

MikeGold pisze...

Z gory przepraszam, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu. Wszystkie moje figurki kupuje na ebayu. Wiekszosc sklepow internetowych ma potworny poslizg czasowy wzgledem dat wydania.

Smoczyca pisze...

Nie wiem, skad to skojarzenie...
Ale ciuszki sa swietne, sama bym takie chciala ;)


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.