wtorek, 24 marca 2009

Sugestia

Wiem, że jest kilka osób, które czytają mojego bloga. Mam tutaj trochę wejść i nawet miałem kilka komentarzy, gdy napisałem o tym, jak ukradziono mi kartę. Chciałbym tylko powiedzieć, że jeżeli oglądasz tego bloga i podoba ci się to, co tu zamieszczam, to wrzuć swój komentarz. Wiem, że to brzmi dość żałośnie, ale każdy komentarz, czy to dobry czy zły da mi więcej sił do prowadzenia tego miejsca. Wierzę, że konstruktywna krytyka pomoże mi w robieniu lepszych zdjęć. Jeśli uważasz, że moje teksty są płytkie, lub nie opisuję w nich tego co ważne, też to napisz. Podobała lub nie podobała ci się dana figurka? Chcę o tym przeczytać. Sugestie, komentarze, propozycje i pomysły w jaki sposób mógłbym zmienić to miejsce, naprawdę mają dla mnie znaczenie. Dzięki temu będę wiedział, że nie prowadzę tego bloga wyłącznie dla zabicia czasu.

To tyle na teraz, a wkrótce postaram się wrzucić zapowiedzi moich kolejnych recenzji.

Over and out.
MikeGold

8 komentarzy:

paisa pisze...

Hej!

Cieszymy się, że udało Ci się odzyskać skradzione pieniądze :) Choć na pewno sytuacja była niekomfortowa i stresująca :(.

Z zainteresowaniem śledzę Twój blog i z przyjemnością zamieszczam informacje o Twoich nowych recenzjach na www.figurkowo.com Życzę powodzenia w robieniu coraz lepszych zdjęć :)

Właśnie w związku z Twoimi zdjęciami mam pytanie - chciałabym użyć kilku (2 lub 3) Twoich zdjęć Asuki Gothic Lolita ver. w mojej zbliżającej sie prelekcji. Najlepiej przedstawiają różnice o których chcę mówić, ze wszystkich zdjęć, które jak dotąd znalazłam w sieci. Będę wdzięczna za wyrażenie zgody :)

Pozdrawiam!

Alicja z Figurkowo.com

MikeGold pisze...

Jeśli chodzi o tą prelekcję, to nie ma problemu. Jeśli potrzebujesz większych rozdzielczości, powinienem gdzieś je jeszcze mieć. Po prostu wybierz co chcesz i podeślij mi na mailu, a ja ci odeślę Hi-res.

paisa pisze...

Pięknie dziękuję!

tetra pisze...

Zainspirowana Twoim blogiem postanawiam rozpocząć własną kolekcję. Teraz czekam na paczkę z figurka Haruhi (Max Factory Figma The Melancholy of Haruhi Suzumiya Non scale). Mam pytanie, co do tego jak czyścisz i dbasz o swoje figurki, bo jak wiadomo łapią kurz i się brudzą. Będę wdzięczna za odpowiedź! (;

MikeGold pisze...

Oczywiście, tragicznie łapią kurz. Szczerze mówiąc, to czyszczę je tylko przed sesją zdjęciową i robię to za pomocą sprężonego powietrza w puszce, które można dostać w każdym sklepie komputerowym. Wszelkie chemikalia czy woda przynajmniej w moim przypadku odpadają. Potem tylko lepiej złapie się kurz plus boję się o samą figurkę.

MikeGold pisze...

Jeśli chodzi o figmy, to osobiście nie przepadam za nimi. Te wszystkie widoczne łączenia jak dla mnie ujmują figurce. Natomiast jeżeli lubisz się bawić figurkami to czemu nie. Ja conajwyżej je obfotografowuję.

tetra pisze...

Uspokoiłeś mnie co do tego czyszczenie. Kupiłam figmę bo cena była zachęcająca, jak na pierwszy raz. Kosztowałam mnie około 20 $ z przesyłką gratis, więc mam nadzieję że się nie zawiodę.
Bardzo podobają mi się figurki Taigi, więc będę teraz oszczędzać na jakiś lepszy zakup.
Z ciekawością będę śledzić Twoje następne notki, oby było ich jak najwięcej! Jeszcze raz dziękuję!

MikeGold pisze...

Za 20$? Trochę to podejrzane, ale mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. Szczerze.


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.