środa, 25 lutego 2009

Plany i Oczekiwania

Aktualnie udało mi się zrealizować pierwszą część tworzenia mojego bloga. Ustawiłem w nim odpowiednią kolorystykę, opisałem wszystkie aktualnie posiadane figurki oraz zadbałem nawet o drobną reklamę z pomocą ACP.

Na tym etapie mogę zacząć pisać o tym, co wkrótce ma być wydane, na co czekam, o moich doświadczeniach z figurkami, a także mam nadzieję na interakcję z odwiedzającymi .

Być może ktoś jeszcze ma doświadczenie związane z figurkami, którym chciałby się podzielić. Bardziej niż prawdopodobnym jest, że znajdzie się masa osób, które siedzą w tej tematyce o wiele głębiej i dłużej niż ja. Wszelkie sugestie przyjmę z otwartymi ramionami, a także chętnie umieszczę tu wasze recenzje figurek (z wyłączeniem Gashaponów). Wystarczy, że wyślesz mi własną recenzję, plus około 10 zdjęć figurki wykonanych przez siebie, a jeżeli okaże się być dobra, to na pewno pojawi się na łamach mojego bloga.

Początkowo chciałem umieszczać tutaj wszystko, co dotyczy anime, nowości w grach, gadgety i inne rzeczy, które na mnie w jakiś sposób wpłynęły. Jednak dodając kolejne figurki zrozumiałem, że zrobiłbym tu jeden wielki śmietnik i najlepiej będzie, jeśli to miejsce będzie wyłącznie kojarzone z figurkami.

4 komentarzy:

Anonimowy pisze...

bardzo fajny blog, mam nadzieje ze zyskasz popularnosc =D
fajne, acz drogie hobby.
bede zagladac.

MikeGold pisze...

No najtaniej to to nie wychodzi, ale niektóre figurki naprawdę warto mieć. Przypuszczalnie w przyszłości nie będę kupował ich aż tak często, ale prawdopodobnie raz na miesiąc może dwa coś się znajdzie. W międzyczasie pewnie bardziej poświęcę się opisywaniu zapowiedzi, nowych wydań, temu co jest popularne i temu co naprawdę chciałbym kupić. Plus mam nadzieję, że jak już pisałem znajdą się inni zapaleńcy pragnący dorzucić swoje trzy grosze.

Szymon pisze...

Fachowy blog. Już myślałem, że w polsce nie ma ludzi zajmujących się PCVkami i eroge. Keep up the good work!

Grim_Raven pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.