czwartek, 29 kwietnia 2010

Przebieg głosowania

Zaciekawieni przebiegiem głosowania w konkursie rocznicowym, mogą nacisnąć na baner z tortem i poczytać o trwającym właśnie głosowaniu na najlepszą gościnną recenzję w Mikanboxie. Każdy z głosujących ma do dyspozycji 5 punktów, którymi może dowolnie obdarować wybrane recenzje.

Jeżeli macie jakieś komentarze dotyczące głosowania, wpiszcie je proszę pod tym newsem.

1 komentarzy:

Beata pisze...

Cześć!
Chciałam podziękować za możliwość udziału w konkursie :) Czytając wcześniej mikanboxa nie podejrzewałam się o umiejętność pisania recenzji, że o pstrykaniu fotek nie wspomnę. Nie zajmowałam się wcześniej ani jako takim pisaniem, ani nie przywiązywałam wagi do robionych zdjęć. Udział w konkursie zmusił mnie więc do nie lada wysiłku :D Ogólnie jestem zadowolona ze swoich recenzji. Wydaje mi się, że na tamten czas nie potrafiłam zrobić ich lepiej :) Wiem, mniej więcej, co poprawić w następnych zdjęciach, myślę też nad lustrzanką.
Równocześnie, praca nad recenzją obudziła we mnie głęboki szacunek do recenzji jako takich; w końcu wiem, że podejście "coś napiszę, zrobię kilka zdjęć i będzie!" jest nieprawdziwe!

Pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu! Mam nadzieję (mimo komentarza Mikegolda ;), że również jesteście zadowoleni z wyniku swojej pracy i że bawiliście się przy tym równie dobrze jak ja :)

~Bea


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.