środa, 29 kwietnia 2009

Dalekosiężne Plany

Dzięki informacji od znajomej, dowiedziałem się ostatnio, że ma wyjść nowa figurka z Taigą. Tak, prawdziwa figurka, nie żaden Nendoroid czy kawałek plastiku z blindbox'a. Niestety kilka dni później dostałem zimny prysznic ze strony figurkowa, gdy przeczytałem, że będzie ona dostępna w Japonii tylko poprzez mail order z czasopisma "Dengeki Daioh".
To jednak nie wystarczy, żeby mnie zniechęcić. Skontaktowałem się z Japońskim pośrednikiem, który się zajmuje właśnie takimi nietypowymi zamówieniami i już kolejnego dnia rano dostałem informację o wartości przedpłaty. Zapłaciłem i dostałem potwierdzenie, że gdy tylko wyjdzie gazeta, on złoży zamówienie i wyśle mi figurkę razem z magazynem.

Zdjęcie niepomalowanego prototypu
Wydawca: Kotobukiya

Zazwyczaj staram się nie reklamować nikogo na moim blogu, ale już poprzednio ten sprzedawca pomógł mi w uzupełnieniu kolekcji gier z serii Densha de Go! na PC i muszę go szczerze polecić, jako specjalistę do zleceń niewykonalnych: M-World Service.
Jakkolwiek jego strona nie wygląda przekonująco, tak sam kontakt jak i realizacja zleceń są bardzo profesjonalne.

Tak czy inaczej, pozostaje mi czekać na moją Taigę w "mysiej fryzurze".

Zdjęcia zamieszczone w tym poscie nie są mojego autorstwa.

4 komentarzy:

Figurkowo.com pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Figurkowo.com pisze...

Czekam niecierpliwie na reCzekam niecierpliwie na recenzję! :) Szkoda, że trzeba będzie jeszcze na nią poczekać...

Sorka za usunięcie poprzedniego komentarza, ale był w nim błąd, a ja jeszcze mam trudności w edytowaniu w tym systemie.

tetra pisze...

Kawaii o.o Ciekawe jak imponująco będzie wyglądać w kolorze (; Możesz napisać ile za nią na razie zapłaciłeś (łącznie wszystkie koszty)?

MikeGold pisze...

Aktualnie dałem zastaw 10,500 jenów.


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.