piątek, 17 grudnia 2010

Rozwiązanie konkursu na maskotkę

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu na maskotkę Mikanboxa.
Otwierałem ten konkurs z dużą dozą niepewności. W końcu po ogłoszeniu wyników powinienem umieścić prace zwycięzcy w stałych miejscach mojej strony. Muszę jednak przyznać, że ciągle napływające prace bardzo mile mnie zaskoczyły pod względem zarówno kreatywności, jak i jakości wykonania. Praktycznie każdy z uczestników miał swój odrębny, charakterystyczny styl i wizję na temat Mikanboxa. Zwycięzcę wybrałem nie z powodu najlepszej techniki, lecz tylko i wyłącznie za idealne wpasowanie się w tematykę, szatę graficzną oraz styl mojej strony. Chciałbym teraz podziękować za aktywne wzięcie udziału w moim konkursie: Rivi, Danai, Kirze, Monivi, Yuzuki, Rastowi, Edo, BlackElf, el, Sendze, Kurotori, Monyii oraz K8, która jest naszym dzisiejszym zwycięzcą. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że spotkamy się znowu podczas kolejnego, tym razem rocznicowego konkursu Mikanboxa.

MikeGold

8 komentarzy:

SStefania pisze...

Fajnie by było, gdybyś przy okazji pokazał zwycięski obrazek - niektórym nie chce się klikać, żeby zobaczyć notkę z nadesłanymi i potem je uważnie przeglądać :)

MikeGold pisze...

Nie chciałem psuć niespodzianki :P

MikeGold pisze...

Polinkowałem imiona z pracami.

SStefania pisze...

No, tak łatwiej, dzięki :)
Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że wybierzesz taką 'normalną' pracę - maskotkami stron są przecież przeważnie maksymalnie udziwnione postaci. Ale to mi się podoba :)

MikeGold pisze...

Wybralem to, co bedzie najlepiej wygladac na blogu. Caly moj blog jest dosc prosty, wiec wygrala prosta, funkcjonalna praca.

gg gonia pisze...

Podobają mi się twoje recenzje i wiem coraz więcej o figurkach choć na początku się nimi nie interesowałam. Jeśli chodzi o konkurs mi najbardziej spodoał się pomysł kiry choć do wyglądu bloga pasuje ten co wybrałeś ty. No i mam pytanie, kiedyś wspominałeś w jednej recenzji że pojawia się coraz więcej Nendoroidów, aja nie widzę ich zbyt dużo (nie wiem może kiepsko szukam). Bo bardzo chciałabym mieć Nendoroida Naruto, jednak podobno go nie ma i zastanawiam się czy może wiedziałbyś coś na temat, czy kiedykolwiek się pojawi lub czy raczej nie ma na co liczyć.

MikeGold pisze...

Nendoroid jest zastrzeżoną nazwą Good Smile Company, więc tylko oni je wydają. W postaci nendoroida zazwyczaj przekazywane są postaci "moe", więc wydaje mi się że szansa na Naruto jest znikoma.

gg gonia pisze...

Chociaż bohaterowie Death note nie są zbyt "moe" a swoje nendoroidy mają, nie wiem na jakiej podstawie wybierają te postacie.


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.