piątek, 13 marca 2009

Piątek 13-tego

Z okazji tego pięknego, pechowego dnia, dowiedziałem się, że ktoś ukradł mój numer karty kredytowej i zrobił sobie zakupy za 500 Euro. To znacząco opóźni moje najbliższe plany zakupów figurek. Mam nadzieję, że uda mi się cokolwiek odzyskać. Największą stratą jest kilka unikatowych aukcji, które planowałem wygrać i napisać nowe recenzje. Trudno, życie.
Przepraszam za chwilowy zastój. Gdy sytuacja się rozwiąże na pewno pojawią się nowe recenzje (o ile ktokolwiek na nie czeka :P).
MikeGold

6 komentarzy:

TIGRA pisze...

Ał! Bardzo niefajna sytuacja :/
A wiesz chcociaż jak do tego doszło?

W każdym bądź razie życzę powodzenia i czekam na dalsze recenzje.

3maj się.

LauresMajere pisze...

Strasznie mnie to wkurzyło.Delikatnie mówiąc nie lubię złodzieji.Mam nadzieje że ta osoba za to zapłaci tak czy inaczej.
Licze że bank zwróci Ci pieniążki i zaakceptuje reklamacje a aukcje jeszcze się powtórzą i to z lepszymi cenami i piękniejszymi figurkami.Trzymaj się.

Joe pisze...

I jak tu nie wierzyć w przesądy. ;-) Mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze, w końcu banki ciągle zachwalają jak bardzo bezpieczne są zakupy kartą.

Ryo-Ohki 2 pisze...

Brak mi słów :/ Życzę Ci szybkiego odzyskania pieniędzy. Czekam na następne recenzje.

Trzymaj się

MikeGold pisze...

Nie wiem jak do tego doszło, ale całe szczęście nie dorwali się do mojej głównej karty. Tak czy inaczej z małą pomocą przyjaciół i wirtualnej kredytówki udało mi się jednak kupić to na co czekałem ;). Powiem tylko tyle, że kolejna recenzja powinna się pojawić do trzech tygodni. Może nawet wcześniej ;).

Smoczyca pisze...

Rzeczywiscie, pechowo. Zyczę życzliwego banku i złodziei, którym coś ciężkiego spadnie na głowy.


Mikanbox jest blogiem prywatnym, na którym autor wyraża wyłącznie swoje prywatne opinie. Wszelkie opinie wyrażone w komentarzach należą do osób, które je wyraziły i autor bloga nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.